ROWERY


 • Amsterdam® to nasza współczesna interpretacja popularnego roweru holenderskiego. Stanowi wyjątkową mieszankę komfortu jazdy, solidnej konstrukcji i niewystawnego stylu retro; AMSTERDAM® jest jednym z naszych najpopularniejszych rowerów! Niezależnie od tego, czy lubisz rzeczy sportowe, klasyczne, czy – powiedzmy – bardziej ekscentryczne, to w chwili gdy już GO doświadczysz, zadasz sobie pytanie, jak dotąd mogłeś się bez niego obejść?

 • Faliste ramy, szerokie kierownice i uwaga poświęcona detalom, wyróżniają te rowery wśród pozostałych. Patrzymy na każdy cruiser Electry jak na dzieło sztuki. Każdy szczegół określa Twój własny, indywidualny styl. Ale przede wszystkim, gwarantują Ci relaksującą jazdę, której nigdy wcześniej nie doświadzczyłeś.

 • Nasze rowery dziecięce są tak samo piękne, jak te dla dorosłych. Posiadają opatentowaną technologię Flat Foot®, więc są niezastąpione pod względem komfortu i bezpieczeństwa – i oczywiście pod każdym innym względem również:).Cóż może być piękniejszego od bycia dzieckiem? Pozwólmy im się z tego cieszyć, pozwólmy im cieszyć się Electrą…

 • Lekki rower miejski zainspirowany doświadczeniami rowerzystów z metropolii całego świata.
  Minimalistyczna forma nadaje mu szlachetny, ponadczasowy wygląd. Czysta linia, koła 700C oraz opatentowana technologia Flat Foot zapewniają optymalną prędkość, komfort i kontrolę.LOFT dostępny jest w wersji 1,3 i 7 biegowej.


 • Nowa linia rowerów Electra, która robi wrażenie.
  Nonszalancja cruisera połączona ze starą szkołą BMX i off- roadem tworzy rower, który cieszy.Może nie wygrasz na nim wyścigu ale pokonasz każdą przeszkodę, poszalejesz na tylnym kole i zeskoczysz z każdej krawędzi.Jedź śmiało i zostaw za sobą trochę gumy !MOTO dostępne jest w wersji 1 lub 3-biegowej.

 • Czy oldskulowy styl może iść w parze z nowoczesną technologią? Odpowiedź nadchodzi w postaci naszej serii Ticino®, której retro-stylizowany wygląd inspirowany jest duchem konstruktorów sportowych rowerów z lat 40-tych i 50-tych.Tutaj kończy się podobieństwo do reliktu z przeszłości, gdyż całość dopełniają nowoczesne części wyprodukowane według restrykcyjnych wymogów jakościowych Electry, szybkie koła 700-tki i leciutka, doskonale wyważona rama.

 • Stanowi wizytówkę opatentowanej przez nas TECHNOLOGII FLAT FOOT®. Kolekcja ta stawia wyzwanie tradycyjnemu wzornictwu rowerowemu i skupia się na nowym, innym doświadczaniu jazdy przy ERGONOMICZNEJ,WYPROSTOWANEJ pozycji siedzącej, która pozwala płasko postawić stopy na ziemi gdy tylko tego potrzebujesz.
  Przedstawiamy NOWY STANDARD KOMFORTU I KONTROLI JAZDY.

 • Przedstawiamy pierwszą linię rowerów elektrycznych Electry. Jest to alternatywa dla tych, którzy kochają jeżdzić na rowerze, ale nie koniecznie wkładać w to duży wysiłek. Townie GO pozwoli Ci odpocząć podczas stromego podjazdu, lub po prostu sam-bez Twojego wiekszego zaangażowanie, zawiezie Cię do celu. Nawet jeśli to tylko przejażdżka po poranne zakupy.
  Ciesz się jazdą i nie męcz sie więcej:)