ROWERY


 • Amsterdam to nie tylko piękne i urokliwe miasto. To także europejska stolica rowerów. Szukasz wyjątkowej holenderki? W obecnych czasach rowery tego typu odzyskują dawną popularność. Kolekcja Amsterdam to stylowe rowery o klasycznej i ponadczasowej linii, które nie tylko wyglądają obłędnie, ale także zapewniają wygodną jazdę. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie zadbali także o funkcjonalność rowerów z tej wyjątkowej kolekcji.

 • Indywidualność w standardzie. To hasło najlepiej oddaje duszę rowerów z serii Cruiser. Amerykańska klasyka na dwóch kołach jeszcze nigdy nie była tak wzorzysta i funkcjonalna. Odprężona pozycja jeszcze bardziej skłania do tego by chłonąc piękno otaczającego świata, a zastosowana technologia Flat Foot dba o najwyższy stopień ergonomii. Poznaj rowery Electra Cruiser z najnowszej kolekcji.

 • Dzieciństwo bez rowera to nie dzieciństwo. Jeśli uważasz podobnie to doskonale wiesz ile przygód i niezapomnianych wydarzeń nie miałoby miejsca podczas dorastania gdyby nie rower. Z kolekcją dziecięcych rowerów pasję do kręcenia korbą możesz zaszczepić już najmłodszym adeptom dwóch kółek. Dla dziewczynki, czy dla chłopca? Z bocznymi kółkami czy bez? na 16-kach, a może na 20-kach? Niezależnie od odpowiedzi, dziecięce rowery Electra tylko czekają, by spełniać marzenia i pomóc sięgnąć po prawdziwe przygody.

 • Kochasz załatwiać codzienne sprawy przemieszczając się rowerem po mieście, a weekendowe wycieczki to coś na co czekasz już od poniedziałku? Electra Loft sprawi, że odkryjesz swoje miasto na nowo. Duże koła gotowe są na wszystko, a funkcjonalny minimalizm pozwala korzystać z uroków jazdy w najczystszej postaci. Przekonaj się.

 • Wszystkie zalety rowerów z kolekcji Loft uzupełniliśmy wydajnym i ekologicznym napędem Bosch najnowszej generacji. Tak w skrócie powstały rowery Loft GO! Nie musisz rezygnować z elegancji i stylu, by korzystać z dobrodziejstw nowoczesnej technologii. Jedź jeszcze dalej, wyżej i szybciej.

 • Czy oldskulowy styl może iść w parze z nowoczesną technologią? Odpowiedź nadchodzi w postaci naszej serii Ticino®, której retro-stylizowany wygląd inspirowany jest duchem sportowych rowerów z lat 40-tych i 50-tych.Tutaj kończy się podobieństwo do reliktu z przeszłości, gdyż całość dopełniają nowoczesne części wyprodukowane według restrykcyjnych wymogów jakościowych Electry, szybkie koła 700-tki i leciutka, doskonale wyważona rama.

 • Tworząc kolekcję Townie, chcieliśmy zrewolucjonizować podejście do miejskiego roweru. Dzięki Wam wiemy, że nam się to udało w 100%. Dzięki ergonomii opartej o technologię Flat Foot ten model nie tylko wygląda odjazdowo, ale tak samo jeździ. Dzięki wyprostowanej pozycji przemieszczasz się komfortowo i widzisz idealnie wszystko co Cię otacza. Wśród modeli Townie każdy znajdzie swój ulubiony egzemplarz. Zwłaszcza, że każdy z rówerów Electra możesz zindywidualizować dzięki bogatej ofercie niepowtarzalnych akcesoriów.

 • Przedstawiamy pierwszą linię rowerów elektrycznych Electry. Jest to alternatywa dla tych, którzy kochają jeżdzić na rowerze, ale nie koniecznie wkładać w to duży wysiłek. Townie GO pozwoli Ci odpocząć podczas stromego podjazdu, lub po prostu sam-bez Twojego wiekszego zaangażowanie, zawiezie Cię do celu. Nawet jeśli to tylko przejażdżka po poranne zakupy.
  Ciesz się jazdą i nie męcz sie więcej:)

 • Jeżeli marzysz o połączeniu stylowej jazdy z rozbudowanymi funkcjami użytkowymi roweru to lepiej trafić po prostu nie możesz. Townie Commute wyjeżdżając z fabryki ma wszelkie predyspozycje by zostać mistrzem dwukołowych tragarzy i to w dodatku takim, który zawsze wygląda ultra-stylowo.

 • Pragniesz odkrywać więcej, jeździć dalej i wjeżdżać na wzniesienia łatwiej i szybciej? Z jednym z modeli Townie Path Go! wszystko stanie się możliwym. Pojemna, wkomponowana w stylową ramę bateria pozwala na bezkresną jazdę przez cały dzień, a klasyczna 10-cio biegowa kaseta usprawnia jazdę po każdym podłożu. Dokąd zabierzesz swojego Townie Path Go!? A może dokąd Twój Townie Path Go! zabierze Ciebie?

 • Niezależnie czy kręcisz się po okolicy, czy wybierasz na daleką całodzienną przejażdżkę, Vale Go! zawsze będzie idealnym towarzyszem Twoich rowerowych wędrówek. Daleki zasięg, nowoczesny i ekologiczny napęd Bosch Active Line, duże koła i technologia Flat Foot – oto sprawdzony przez nas sposób na łączący elegancki styl z wysoką funkcjonalnością uniwersalny e-bike.

 • Rowery z serii Attitude GO! to wysublimowane konstrukcje oparte o najnowsze osiągnięcia technologiczne, które bezkonkurencyjnie połączyliśmy z pretensjonalną formą ulicznego krążownika. Motocykl? Rower? A może gdzieś po środku? Z serią Attitude GO! możesz wyjechać daleko poza schemat. I to w jakim stylu!

 • Zapraszamy do obejrzenia rowerów używanych dostępnych w naszym salonie sprzedaży.